Kategoriler
Program

PowerPoint Temaları ve Şablonları

Bu yazımızda ücretsiz PowerPoint temaları indirebileceğiniz kaynakları paylaşacağız. Powerpoint şablonları slaytlarınızda kullanabileceğiniz renk, arka plan, geçiş efektleri ve yazı tipi gibi özellikleri önceden hazırlanmış ve sunu hazırlamak için kullanabileceğiniz PowerPoint temalarıdır. Ücretsiz olarak paylaşılan PowerPoint şablonları ve temaları indirerek kendi sunumlarınızda kullanabilirsiniz.

Microsoft Office PowerPoint Temaları ve Şablonları

Ücretsiz PowerPoint temaları bulmak için ilk kaynağımız Microsoft Office resmi sitesi. Kendi sitesinde alternatif PowerPoint şablonları arayan kullanıcıları için şablonlar ve temalar paylaşılmış. Çeşitli kategorilere ayrılmış olan PowerPoint sunum temalarını ücretsiz indirebilir ve sunum hazırlarken kullanabilirsiniz.

Ücretsiz PowerPoint Sunum Şablonları

PowerPoint şablonları indirmek için tek alternatifimiz Office.com değil. Pek çok alternatif kaynakta kaliteli ve ücretsiz PowerPoint şablonu paylaşılıyor. Alternatif sunum şablonları için ilk kaynağımız Smile Templates sitesi. Bu sitede pek çok kategoriye ayrılmış ücretsiz PowerPoint temalası mevcut.

Ücretsiz PowerPoint Temaları

Presentation Magazine sitesi ücretsiz PowerPoint şablonları ve arka planlar görselleri bulabileceğiniz alternatif bir kaynak. Sitede sunum hazırlamak için kullanabileceğiniz çeşitli araçlar da paylaşılıyor. Örneğin sunumlarınızda kullanabileceğiniz arkaplan görselleri de Presentation Magazine sitesinde ücretsiz paylaşılıyor.

PowerPoint Temaları ve Şablonları
PowerPoint Temaları ve Şablonları

Listemizin sonuna geldik. Bir hatırlatma, daha önce yayınladığımız Microsoft PowerPoint kısayolları listemiz, PowerPoint’ i daha etkin kullanmanıza yardımcı olabilir. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insan ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bizimle paylaşmak istediğiniz ücretsiz PowerPoint kaynaklarını yorum bölümünden iletebilirsiniz.

“PowerPoint Temaları ve Şablonları” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.