Ana Sayfa Kullanım Koşulları (Terms of Service)

Kullanım Koşulları (Terms of Service)

TeknologWeb.com eğitim teknolojileri, programlama, mobil ve güncel teknolojilerle ilgili içeriklerin yayınlandığı web günlüğüdür. TeknologWeb’ de yayınlanan içerikler bilgi vermek amacıyla dikkatle hazırlanmış özgün içeriklerdir. Yinede verilen bilginin güncel ve geçerli olduğu garanti edilmemektedir. Bu sebeple oluşabilecek dolaylı yada doğrudan maddi-manevi hiçbir zararda sorumluluk kabul etmediğimizi açıkça bildiriyoruz.

Kullanım Koşulları

Yazılı izin verilmediği sürece içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması ve ticari amaçlarla kullanılması yasaktır. Ancak alıntı yapmak ve alıntı yapılan konuya aktif link vermek koşulu ile içeriğin bir kısmı ticari amaç gütmeden, reklam vb. gelir elde etme amacı olmadan kullanılabilir.

TeknologWeb’ de yayınlanmış konulara yapılan yorumlar yazarının sorumluluğundadır. Yapılan yorum nedeni ile doğrudan yada dolaylı maddi-manevi hiçbir zararda TeknologWeb sorumluluk kabul etmez. Yapılan yorumun genel ahlak kurallarına ve yasalara uygunluğu yazarının sorumluluğundadır. Yapılan yorum önceden kontrol etmeden yayınlanabilir, gerek görülürse yazılan yorum yayından kaldırılabilir.

TeknologWeb’ i ziyaret ederek bu sayfada yer alan kullanım koşullarımızı, ayrıca gizlilik bildirimi ve çerez kullanımı politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. TeknologWeb önceden ilan etmeden bu sayfada yer alan koşulları değiştirme hakkına sahiptir.

İletişim

Teknologweb.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi iletişim formuna veya iletisim@teknologweb.com adresine yazabilirsiniz.